1. den ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Děti dnes úspěšně dorazily do Velkých Karlovic. Cestu zvládly bez problémů a po ubytování si pochutnaly na výborném obědě. Díky deštivému počasí po obědě přišel vhod krátký odpočinek, který některé děti využily i ke spánku. Odpoledne se počasí umoudřilo, vysvitlo sluníčko a vydali jsme se na lesní procházku. Děti cestou pozorovaly slimáka, luční květiny a užily si krásný výhled z kopce, kde jsme se společně vyfotili. Na zpáteční cestě sledovaly okolní přírodu, krávy i koně. Po návratu si děti ještě pohrály venku a velkou radost jim udělali králíčci, které jim přivedl ukázat pan domácí. Den jsme zakončili výbornou večeří, společnými hrami na pokojích a pohádkou před spaním. Za sebou máme krásný první den plný zážitků.