3.den ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Dnes nás čekal další krásný den plný dobrodružství. Děti vstávaly časně ráno, pochutnaly si na výborné snídani a hned poté vyrazily na procházku na velký kopec. Cestou potkaly lesního skřítka, který jim zanechal poklad! Několik malých skřítků jsme s dětmi posbírali a vzali si je s sebou na naši chatu. Děti měly dnes také velké štěstí, protože během procházky narazily na spoustu zajímavých živočichů. Pozorovaly hada, pavouka, luční kobylku i krásného motýla. Všechny tyto objevy děti velmi zaujaly a s nadšením si povídaly o přírodě kolem sebe. K obědu na nás čekaly vynikající špagety, které dětem moc chutnaly. Po obědě následoval zasloužený odpočinek, aby děti načerpaly síly na další program. Když si děti pořádně odpočinuly, vyrazili jsme na zahradu. I když nám počasí úplně nepřálo, děti si hraní venku moc užily. Za to, jak statečně a šikovně zvládají pobyt bez rodičů, dostaly malou odměnu – dětský šampus a medvídky Pom-Bär. Poté děti zamávaly rodičům přes webkameru a den zakončily veselou bublinkovou párty, při které zažily spoustu legrace a smíchu.