Další den plný zážitků….

Snídani dnes vévodily kuličky s mlékem. Po snídani jsme si šli protáhnout těla na hřiště, kde jsme si zaskákali přes švihadla, prošli jsme se na chůdách a zahráli si čarodějnicky golf. Procházka lesem nás zavedla na místo, kde děti našly další dopis, ve kterém stálo, že každá kolej má za úkol namíchat jedovatý nápoj pro Voldemorta. Nesmělo chybět ani vymýšlení kouzelného zaklínadla, aby nápoj fungoval. Na oběd nás čekala rajská polévka a výborný řízek se šťouchanými brambory, mrkvový salát. Po odpoledním klidu jsme šli opékat špekáčky k ohni, kde jsme si společně pro radost zazpívali. Po cestě zpátky na chatu jsme našli další dopis, ve kterém byl obrázek skřítka Dobyho, jak drží ponožku. Děti pochopily, že skřítka je potřeba osvobodit a tak mu darovaly ponožku. Doby dětem poděkoval a odměnil je sladkou odměnou. Na večeři jsme měli rizoto. Unavení jsme vyslechli čarodějnou pohádku a jdeme spát!